Měníme sídlo a název organizace

01.11.2016

Naďa Gubová

V úterý 27.9. jsme přestěhovali sídlo organizace do nových prostor. Změnili jsme také název organizace, nyní jsme: proFem - centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o. p. s. Máme zrušenou pevnou linku, všechny ostatní kontakty zůstávají beze změn.

Od října 2016 měníme sídlo organizace a tím i poradenské centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí. Nově nás najdete v přízemí bílé rodinné vily v klidné nuselské čtvrti na adrese V Luhu 6, Praha 4. Pokud budete mít problém nás najít, kontaktujte nás na telefonu 608 22 22 77.

Nejlépe se k nám dostanete tramvají číslo 18 na stanici Nuselská radnice nebo tramvají číslo 11 na zastávku Horky. Nedaleko je také metro trasy C, Pražského povstání.


Popis cesty z tramvajové zastávky Nuselská radnice (tram č. 18) – Pokud jedete z centra (např. ze stanice Karlovo náměstí – metro B), vystupte z tramvaje na zastávce Nuselská radnice a pokračujte ve směru jízdy tramvaje, přejděte na druhou stranu ulice k budově Nuselské radnice, za budovou odbočte vlevo a běžte stále do kopce, po pravé ruce budete mít parčík. Na konci bloku odbočte vlevo do ulice Svatoslavova a z ní stále mírně do kopce vpravo do ulice Pod Vilami. Z ulice Pod Vilami odbočte první ulicí vpravo do ulice V Luhu, po pravé ruce straně uvidíte velkou bílou vilu č.p. 6, kde sídlíme.

Popis cesty z tramvajové zastávky Horky (tram č. 11) - Pokud jedete z centra (např. z Náměstí I.P.Pavlova - metro C), vystupte z tramvaje na zastávce Horky a pokračujte ve směru jízdy tramvaje, odbočte první ulicí vpravo do ulice V Podluží, která končí u schodů, těmi vyjděte do ulice V Luhu, kde zabočíte doprava a po levé straně uvidíte velkou bílou vilu č.p. 6, kde sídlíme. Pokud jdete s kočárkem, můžete schody obejít vpravo ulicí Pod Vilami, na první křižovatce uvidíte po pravé straně restauraci, dáte se vlevo do ulice V Luhu. Míříte nahoru a po pravé straně uvidíte bílou vilu, čp. 6, kde sídlíme.

gallery